Tak to dělá Virgin

Tak to dělá Virgin

Co čtu Lifestyle

Richarda Bransona je plný celý internet. Ve svých jednasedmdesáti letech pokořil vesmír. Jeho společnost Virgin Galactic ho vynesla ke hvězdám. Něco mi říká, že to není poslední počin tohoto velmi činorodého Angličana. Sám o sobě prozradil, že se o něm říká, že kdyby měl skočit z výškové budovy, jistě by nespadl dolů, ale vystoupal by nahoru.

Richard Branson je mimořádný leader a vizionář, který vytvořil světoznámou značku Virgin. Richard se nikdy netajil, že díky své dyslexii brzo opustil vzdělávací systém a vrhl se do podnikání. Vrhnul se do vydávání časopisu Student. Následně otevřel zásilkovou službu a od té bylo blízko k nahrávací firmě Virgin Record, kde objevil slavného hudebníka Mika Oldfielda. Přidával další a další společnosti Virgin. Jeho mohutné impérium sčítá na 400 firem. Nejslavnější je Virgin Atlantic.

Člověk by řekl, že takový podnikatel musí neustále pracovat. Ba ne. Richard Branson si užívá život plnými doušky. Překonává sám sebe a užívá si to. Svým nadšením a zapálením do nových dobrodružství oslovuje tisíce lidí, kteří mu neváhají pomoci.

Je to skvělý leader, a přitom žádnou knihu o leadershipu nikdy nečetl. Raději ji napsal. V audioknize dává posluchači nahlédnout pod pokličkou jeho jedinečného styli vedení lidí. „Stylu Virgin“.

Audiokniha Tak to dělá Virgin není jen o leadershipu. Je to i autobiografie, a sakra dobrá. Velmi dobře se poslouchá. Velkou zásluhu na tom má David Prachař, který ji čte.

Ukázku z audioknihy naleznete na stránkách Audiotéky – zde.

logo, zdroj:www.audioteka.cz

Zdroj: Tak to dělá Virgin | LaCultura.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *