ak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí

Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí

Co čtu Lifestyle

Kdo by nechtěl být bohatý? Radši být bohatý než chudý. Jenže jak se stát bohatým a nezůstat chudým? To jsou dobré otázky, na které je velmi těžké odpovědet. Na toto téma bylo napsáno tisíce knih o osobním rozvoji. Některé chytré, některé méně a některé mimo mísu. Většina autorů sami bohatí příliš nejsou a píšou o úspěchu jiných. Kniha Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí od podnikatele a životního dobrodruha Vladimira Procházky slibuje, že se dozvíte něco nového.

Vladimír Procházka je dobrodruh a zdatný obchodník, který získal nemalé jmění. Popisuje svůj úspěch a postoj k bohatství. Musím mu dát v mnoha případech zapravdu, ale občas je to chvástání. Nedá se mu upřít podnikatelský duch a odvaha. Procestoval kus zeměkoule, kde čile obchodoval. Hlavní motivací snahy autora stát se bohatým bylo jediné: „Chci být bohatý, abych byl pánem svého času a pánem svého života.“

Jedno z hlavních poselství knížky je nezáviď, nepůjčuj kamarádům ani známým, makej na sebe. Pak budeš možná bohatý. Hlavním cílem by nemělo být bohatství jako takové, ale svoboda, které bohatství přináší.

Audiokniha je starší, nicméně její poselství stále zůstává aktuální. Tato podivná doba přináší nové příležitosti, které je potřeba využít.

Ukázku z audioknihy naleznete na stránkách Audiotéky – zde.

logo, zdroj:www.audioteka.cz
Zdroj: Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí | LaCultura.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *